KADRA PRZEDSZKOLA AKADEMICKIEGO

 

 

 

           DSC 8237                                                   DSC 7912

       

          Dyrektor: mgr Małgorzata Michalska                                               Zastępca Dyrektora: mgr Alicja Matczuk

 

 

 

 

Nauczyciele wychowania przedszkolnego:

 

Grupa Krasnale


DSC 7823

                                           DSC 7837

 
                                                         mgr Sylwia Ergierd

 

 


  mgr Joanna Braciszewska

 

 

 

   Grupa Sowy

 

 

                                         DSC 8111 DSC 8054         

                                                  

                                                         mgr Anna Lachowicz
  
  

   mgr Paulina Masłowska                                                                                                                 

                               

 

 

  Grupa Misie

 

 

           


 

                                          DSC 8767                       
                                                        p. Patrycja Paliwoda

 

 p. Kamila Kurdubska

 

 

 

 

 

  Grupa Biedronki
 

 

   DSC 7649

                                            DSC 7713

                                                   

                                                        mgr Sylwia Rutynowska

   mgr Sylwia Mielczarek

 

 

 

 

 Grupa Ekoludki

 

 

   

              DSC 8103                                      DSC 8033

                 

                 mgr Andżelika Nowak                                                     mgr Kinga Trzeciakowska

 

 

 

 

mgr Jolanta Czerwińska – Afeltowicz

mgr Maja Daniewska

mgr Natalia Maziarz

 

 

 

 

 

 

 

 


Pomoc psychologiczno-pedagogiczna:

 

 

DSC 7990







   Psycholog
: mgr Katarzyna Sułkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 7945

 








   Pedagog specjalny:
mgr Magdalena Kruszka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rehabilitant: mgr Dorota Szlachciak

 

 

Nauczyciele specjaliści:

 

 

DSC 7912










   Język angielski:
mgr Alicja Matczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 8806







   Gimnastyka ogólnorozwojowa:
mgr Bartłomiej Rojewski

 

 

 

 

 

 

 DSC 7945

 





   Neurologopeda:
mgr Magdalena Kruszka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 DSC 9563 

 

 

  Rytmika: mgr Karolina Domańska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracownicy niepedagogiczni:

 

DSC 8825

 

 

                             samodzielny referent administracyjny: mgr inż. Renata Dreliszak

 

 

 

DSC 8834

 

 

                                                      Intendent/ dietetyk: Anna Kowalczyk

 

                               Obsługa kuchenna: Dorota Wrzyszcz, Anna Kowalczyk, Anna Pszczółkowska

 

Real-time visitors monitor and live stats